PUZ-SWM100VAA Mitsubishi Electric Power Inverter inverteres kültéri egység
Termék leírás
Mitsubishi Electric ULTRACSENDES POWER INVERTER PUZ-SWM100VAA egyfázisú, osztott, inverteres levegő-víz hőszivattyú. Névleges fűtőteljesítménye 10 kW, mely -10°C-ig 100%-ban rendelkezésre áll - tisztán hőszivattyúsan, kiegészítő elektromos segédfűtés nélkül. Garantált működési hőmérséklet: -25°C. Az ECO Inverter kültéri egység hűtési és fűtési hatékonysági mutató értéke, jóságfoka: EER 4.50; COP 5.0; Hűtési teljesítmény: 10.0 kW. Zajszint: 44 (dB(A)). Méretek(szél./mélys./magas.): 1050/480/1040 mm. Elektromos megtáplálás: 1x25A
EER4.50
Éjszakai csökkentett üzemmódIgen
Energiahatékonysági osztályA++
Fázisok száma1 fázis
Fűtési teljesítmény / COP (A-7/W35)10.0 kW/2.98
Fűtési teljesítmény / COP (A7/W35)8.0 kW/5.02
Garantált működési hőmérséklet kiegészítő fűtőpatron nélkül-10 °C
Garantált működési hőmérséklet kiegészítő fűtőpatron rásegítésével-25°C
Használati melegvíz maximális hőmérséklete68°C
Hőszivattyú fűtési teljesítménye10.0 kW
Hőszivattyú fűtési teljesítménye -15°C9.0 kW
Hőszivattyú hűtési teljesítménye10.0 kW
Hőszivattyú technológiaPower Inverter
Hőszivattyús rendszer kialakításaSplit
Hűtőközeg típusaR32
Hűtőköri csatlakozás folyadék/gáz6.35/12.7 vagy 15.88 Ø
Kültéri egység mérete (szél./mély./magas.)1050/480/1040 mm
Kültéri egység max áramfelvétele22A
Kültéri egység súlya105.5 kg
Kültéri egység zajszint (hangnyomás szint)44 dBA
Kültéri egység elektromos tápellátás (V, Fázis, Hz)(230V/1x25A/50Hz)
Max. csövezési távolság30 m
Maximális fűtési előremenő hőmérséklet68°C